All for Joomla All for Webmasters
info@duzcetugbatur.com
0380 525 04 04 0532 350 48 07
Tur Tarihi: 1 Gece 2 Gün
Tur Lokasyonu: Çanakkale-Bursa
Rezervasyon Oluştur

1.GÜN

2017 DÜZCE – İSTANBUL – TEKİRDAĞ –KEŞAN – GELİBOLU – ECEABAT Siz değerli konuklarımızı 00:00’da Anıtpark buluşup 00:30’da hareket ederek Çanakkale’ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık iki saat sonra İstanbul Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçmeden önce Mehmetcik Tesisleri’nde 15 dakikalık ihtiyaç molasının ardından yolumuza devam ediyoruz.

2.GÜN:

2017 GELİBOLU YARIMADASI – ECEABAT İSKELE – ÇANAKKALE Sabah saat 08:00 dolaylarında Eceabat ilçesinde alacağımız kahvaltı sonrasında sırasıyla Gelibolu Yarımadası’nda Kilitbahir Köyü, Namazgah Tabyaları, Rumeli-Mecidiye Tabyaları, Behramlı Köyü, Soğanlıdere Şehitliği, Alçıtepe, Sargıyeri Şehitliği, Son Ok Anıtı, Morto Koyu, Seddülbahir Köyü ve Kalesi, Ertuğrul Koyu, Yahya Çavuş ve Arkadaşları Şehitliği, Kanlıdere, Bombasırtı, Arıburnu Yarları, Anzak Koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, Siperler, Conk Bayırı, Suvla Körfezi, Kabatepe, Anafartalar Koyu, 57.Alay Şehitliği, Şehitler Abidesi, Seyit Onbaşı Tabyası, Kabatepe 1915 Müzesi, Kilitbahir Kalesi’ni gezdikten sonra feribot ile Çanakkale şehir merkezine varıp otelimize doğru devam ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (4 yıldızlı Otelde Konaklama)

3.GÜN:

2017 ÇANAKKALE – ÇİMENLİK KALESİ – AYNALI ÇARŞI – TROYA ATI – BURSA
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Asya ve Avrupa’nın, Ege Denizi ile birbirinden ayrıldığı benzersiz coğrafyada, binlerce yıllık tarihi zenginliği, kültürlerinde barındırarak efsanelere ve mitolojik hikayelere ev sahipliği yapmış Türkiye’nin nadide illerinden Çanakkale’yi gezmeye başlıyoruz. İlk olarak, 1452 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından boğazın en dar yerinde yaptırılan Çimenlik Kalesi ve Nusrat Mayın Gemisi’ni geziyoruz. Ardından, 1890 senesinde şehrin Musevi cemaatinin ileri gelenlerinden Eliyau Hallio tarafından yaptırılmış ve türkülere konu olmuş Aynalı Çarşı ve Tahta At gezilerimizi yapıyoruz. Ardından, Lapseki-Biga-Bandırma-Karacabey istikametinden Bursa’ya varıyoruz. Bursa’yı gezdikten sonra gece saatlerinde Düzce’ye varıyor siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalara bırakarak, bir başka organizasyonda görüşmek ümidiyle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER * Çevre Gezileri * Tuğba Turizm Güvencesi * Lüks Otobüsler ile Ulaşım *Tuğba Turizm Otobüs İçi İkramları * Otelde 1 Gece Konaklama * Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı * Açık Büfe 1 Akşam Yemeği * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası*Feribot Ücreti *Profesyonel Rehberlik Hizmeti *Müze Girişleri *Öğle Yemeği

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER * Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)